Насловна » производи » кампување » шатор

Деца Кампување teepee играат Шатор Производител

Не стил. : FJK-01

се погледне поблиску

поздрав ексклузивни, дизајниран од страна на САД
11" врски обезбеди пред отворањето
Координирање перница продаваат одделно или како комплет со teepee
Едноставно монтирање
Повеќе достапни бои
100% трајни, памук платно ткаенина
Солидна бамбус столбови
Пластични пол конектори
потребно е составување возрасни
За внатрешна употреба
Суво чистење или на самото место чисти само
3 и до

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

картон големина:177.00*30.00*11.00цм
10 парчиња / картон
G.W./N.W: 21/20 КИЛОГРАМ

ГОЛЕМИНА

ГОЛЕМИНА:120*120*135ЦМ

коментари за производот