Насловна » производи » ОБУВКИ » ЧИЗМИ ЗА ДОЖД

Детска Класик Camo Водоотпорен Зимски дождот говорница

Не стил. : FJ-KN-002

се погледне поблиску

100% водоотпорен , лесен и флексибилен горниот чува своите сува
гумени outsole,,нелизгачки, Рашири-fit обврзувачки Горна линија snugs нога за да се задржи топлина и ладно
Цвет горниот да се интегрираат во околината, Самочистење мулти-ребрести outsole подобрува тракцијата
ЕВА midsole амортизирање, удобност Опсег: -40° до 40°F
Детали рефлексна безбедност
Погоден за отворен
Удобно и добра флексибилност во
Висок квалитет и цените се атрактивни
логоа и дизајни на клиентите се добредојдени

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН 

75*66*41ЦМ

Пара / ЦТН

12 парови

Тежина

N.W.: 9KG G.W.: 12КИЛОГРАМ

модел контејнер

волумен контејнер

Број може да се спакуваат

20GP

28 CBM

1600 PRS

40GP

56 CBM

3310 PRS

40HQ

68 CBM

4000 PRS

ГОЛЕМИНА

САД  

9.5 

10 

11 

11.5 

12 

13 

3.5 

Велика Британија  

8.5 

10 

10.5 

11 

12 

13 

2.5 

евра  

25 

26 

27 

28 

29 

30 

31 

32 

33 

34 

35
коментари за производот