Насловна » производи » ОБУВКИ » ЧИЗМИ ЗА ДОЖД

img_left_img
Деца светло-up Цврсти ПВЦ дожд чизми

Не стил. : FJ-KP001

се погледне поблиску

Деца осветли ПВЦ дожд чизми
ПВЦ единствена
мерки вратило околу 6.5" од лак
Пета мерки околу 1"
отворање подигање мерки околу 11" околу
Осветлени единица во петицата
Водоотпорен и цврсти ПВЦ чизми дожд
Оваа блескави дожд подигнете од FUJIE карактеристики Stomp се активираат светлата и лесно-on повлече рачки.

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН

60.5*40*22ЦМ

Пара / ЦТН 

13 парови 

Тежина 

N.W.: 7KG G.W.: 8КИЛОГРАМ

модел контејнер 

волумен контејнер 

Број може да се спакуваат 

20GP 

28 CBM 

7200 PRS 

40GP 

56 CBM 

14400 PRS 

40HQ 

68 CBM 

17600 PRS

ГОЛЕМИНА

САД  

9.5 

10 

11 

11.5 

12 

13 

3.5 

Велика Британија  

8.5 

10 

10.5 

11 

12 

13 

2.5 

евра  

25 

26 

27 

28 

29 

30 

31 

32 

33 

34 

35коментари за производот