Насловна » производи » ОБУВКИ » ЧИЗМИ ЗА ДОЖД

Деца ѕвезда Велингтон гума дожд чизми

Не стил. : FJR-K014

се погледне поблиску

Деца ѕвезда Велингтон дожд чизми
Облечен Деца ѕвезда дожд чизми се подготвени за локва-скокање добро време!
Ѕвезда Велингтон дожд чизми со трајни гумени горниот.
Памук поставата и текстил влошка обезбеди сите ден топлина и удобност.
Повлечете-на стил со две рачки за лесен и исклучување.
Деца Велингтон дожд чизми со текстура гумени outsole за влечење на влажни површини.
Има рачка за лесно носење и висат по миењето.

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

ФОБ пристаниште 

Ningbo / Шангај 

Испорака Водач Време (производство) 

45 дена 

Испорака Водач Време (Пример) 

7 дена 

Димензии на извоз картон 

52*30*50цм 

Количина на картон 

10 пара / ЦТН (може да се промени врз основа на вашите барања) 

G.W./N.W. 

16/15килограм 

количина за 20 контејнер 

4000 парови 

Прифатливи рок на плаќање 

T / T, LC

ГОЛЕМИНА

стил 

гумени подигање за деца 

боја 

изберете боја 

горниот 

гума 

outsole 

гума 

Висина 

20цм 

Тежина 

0.5 килограм 

влошка 

ЕВА со текстил 

пакување 

Polybag или боја кутија 

MOQ 

1000 парови(OEM) 

Земање мостри време 

3-7 дена 

Време на испорака 

45 дена по потврдувањето на ред 

Услови на плаќање 

ТТ / LC / Зачувам 

големина опсег 

EU25-35 

Количина за 20ft сад 

5000 парови( поли торба) 

коментари за производот