Насловна » производи » ОБУВКИ » ЧИЗМИ ЗА ДОЖД

left_img
Деца Водоотпорен 3D лице Печатени рачка гума дожд чизми

Не стил. :

се погледне поблиску

Деца Водоотпорен 3D дизајн знак испечатен Водоотпорен лесно-on рачка гума дожд чизми. 

горниот материјал: 100% nantural гума

поставата: 100% памук

outsole: Нелизгачки гумени од единствена

влошка: 3mm За отстранување EVA ублажија влошка

Рачка за лесно и исклучување за вашиот малку деца раце.

Лесно се чистат и водоотпорен гумени outsole .

Достапни во големина деца .

Прилагодено логото прифатени.

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

стандард polybag или боја кутија потоа и на надворешниот големина извоз надворешното пакување

Еден картон може да се спакуваат околу 10 парови

ние, исто така, прифати кориснички пакување.

ГОЛЕМИНА

коментари за производот