Насловна » производи » ОБУВКИ » ЧИЗМИ ЗА ДОЖД

Дами Classic Wellies Neoprene дожд чизми

Не стил. : FJ-WN011

се погледне поблиску

100% водоотпорен дами wellies неопренови чизми
Трајни гумени рака траеше повеќе од четири начин водат внатрешна bootie
wellies дожд чизми е изградена со 5mm водоотпорен Fujie Neoprene изолација
Fujie влага wicking неопренови поставата да остане сува и удобно
Не-означување и само-чистење гумени outsole
Удобност проценува од умерена до -30°F
Класичен чизми дожд е достапен во димензии 5#--11#
Двојна густина,обликуваната EVA влошка
Лесно повлекување на рачките

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН

70*44*33ЦМ

Пара / ЦТН

6 парови

Тежина

N.W.: 8.5KG G.W.: 10КИЛОГРАМ

модел контејнер

волумен контејнер

Број може да се спакуваат

20GP

28 CBM

1600 PRS

40GP

56 CBM

3200 PRS

40HQ

68 CBM

4000 PRS

ГОЛЕМИНА

САД 

10 

11 

Велика Британија 

евра 

36 

37 

38 

39 

40 

41 

42 

коментари за производот