Насловна » производи » ОБУВКИ » ЧИЗМИ ЗА ДОЖД

Дами Мода Дизајн Еластична глуждот ПВЦ дожд чизми

Не стил. : FJ-HT021

се погледне поблиску

Прикажи нашите дами глуждот ПВЦ чизми. Тоа ќе биде мода ПВЦ дожд чизми во вашиот живот
Достигне стандард ПВЦ горниот
Достигне стандард ПВЦ outsole
Отстранливи EVA со текстилни влошка
Еластична дизајн ПВЦ чизми
Висок квалитет, модерен ; удобно.

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ
Meas / ЦТН
50*26*35ЦМ
Пара / ЦТН 5 парови
Тежина
N.W.: 6KG G.W.: 7.5КИЛОГРАМ
модел контејнер
волумен контејнер Број може да се спакуваат
20GP 28 CBM 3000 PRS
40GP 56 CBM 6000 PRS
40HQ 68 CBM 7300 PRS
ГОЛЕМИНА
САД
5
6
7
8
9
10
11
Велика Британија
3
4
5
6
7
8
9
евра
36
37
38
39
40
41
42

коментари за производот