Насловна » производи » ОБУВКИ » ЧИЗМИ ЗА ДОЖД

Дами \ 'Мода Висока водоотпорен гумени чизми за дожд

Не стил. : FJ-WR009

се погледне поблиску

Покажете ја вашата љубов на отворено во гумени чизми Жените \ 's. Водоотпорен гумени горен дел и ѓон помош задржи нозете суви и да се обезбеди влечење, а 3 mm Ева табани и памук облоги обезбеди амортизирање и удобно носење. Било кој модел на печатење во боја.

Карактеристики и предности на дами мода дожд чизми

Висока дожд водоотпорен гумени чизми со гумени горен дел помогне да ги задржи нозете суви
забава, печатени памук поставата за удобност
Не се лизга гумени outsole обезбеди влечење
3 mm Ева табани понуда амортизирање
Повлечете-up дизајн со страната прилагодливи за околу рака тока детали со раширената вметнете
Лесно да се повлече на картичката со пета
Било кој модел на печатење во боја

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН 

75*66*41ЦМ 

Пара / ЦТН 

12 парови 

Тежина 

N.W.: 9KG G.W.: 12КИЛОГРАМ 

модел контејнер 

волумен контејнер 

Број може да се спакуваат 

20GP 

28 CBM 

1600 PRS 

40GP 

56 CBM 

3310 PRS 

40HQ 

68 CBM 

4000 PRS

ГОЛЕМИНА

САД 

10 

11 

Велика Британија 

евра 

36 

37 

38 

39 

40 

41 

42


коментари за производот