Насловна » производи » ОБУВКИ » ЧИЗМИ ЗА ДОЖД

img_left_img
Дами Мода неопренови гумени чизми

Не стил. : FJ-WN003

се погледне поблиску

100% водоотпорен
Трајни гумени рака траеше повеќе од четири начин водат внатрешна bootie
Изграден со 5mm водоотпорен Fujie Neoprene изолација
Neoprene поставата да остане сува и удобно
Не-означување и само-чистење гумени outsole
Удобност проценува од умерена до -30°F
Достапни во големини 5#-11#
100% гарантира задоволство.

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН

70*44*33ЦМ

Пара / ЦТН

6 парови

Тежина

N.W.: 8.5KG G.W.: 10КИЛОГРАМ

модел контејнер

волумен контејнер

Број може да се спакуваат

20GP

28 CBM

1600 PRS

40GP

56 CBM

3200 PRS

40HQ

68 CBM

4000 PRS

ГОЛЕМИНА

САД 

5 

6 

7 

8 

9 

10 

11 

Велика Британија 

3 

4 

5 

6 

7 

8 

9 

евра 

36 

37 

38 

39 

40 

41 

42 

коментари за производот