Насловна » производи » ОБУВКИ » ЧИЗМИ ЗА ДОЖД

img_left_img
Laides Camo гума Градина Обувки

Не стил. : FJ-WR011

се погледне поблиску

100% водоотпорен
Трајни рака траеше гума
Лесна конструкција за удобност
DuraFresh био-технологија активира за да се бори несакани мириси
Двојна густина, обликуваната EVA влошка
Внатрешна широк челик тело за заштита на лопата
100% гарантира задоволство

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН 

52*40*35ЦМ 

Пара / ЦТН 

8 парови 

Тежина 

N.W.: 7.5KG G.W.: 9КИЛОГРАМ 

модел контејнер 

волумен контејнер 

Број може да се спакуваат 

20GP 

28 CBM 

3000 PRS 

40GP 

56 CBM 

6300PRS 

40HQ 

68 CBM 

7400 PRS

ГОЛЕМИНА

САД 

10 

11 

Велика Британија 

евра 

36 

37 

38 

38 

40 

41 

42 

коментари за производот