Насловна » производи » кампување » шатор

Голем Инстант Шатор со челична рамка

Не стил. : FJT-014

се погледне поблиску

материјал

190Т полиестер, D63, PU1000mm

Челична рамка 19 / 16мм

одвиваат големина

200*200*180/160цм

пакување

90*20*20см 2 парчиња / ЦТН Оксфорд торба

сад податоци

20GP: 1445ЕЕЗ 40GP:2500ЕЕЗ 40HQ: 3600ЕЕЗ

G.W./N.W.:

18/19килограми

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН

64*30*37ЦМ 

Компјутери / ЦТН

12 ЕЕЗ

Тежина

N.W.: 18KG G.W.: 19КИЛОГРАМ

модел контејнер

волумен контејнер

Број може да се спакуваат

20GP

28 CBM

1445pcs ЕЕЗ

40GP

56 CBM

2500 ЕЕЗ

40HQ

68 CBM

3600 ЕЕЗ

ГОЛЕМИНА

кат Површина 

4 m³ 

точка Димензии 

200*200*160 /180цм

точка Тежина 

2.8килограм

испорака Тежина 

3.0килограм

коментари за производот