Насловна » производи » ОБУВКИ » ЧИЗМИ ЗА ДОЖД

Најнови дожд чизми Дете гума

Не стил. : FJ-KR003

се погледне поблиску

Дете Евтини Отстрани гума дожд чизми Производител
Водоотпорен гумени горен дел помогне да ги задржи нозете суви
Дете гума дожд чизми со памук облоги за удобност
Гумени ѓонови обезбеди влечење
Отстрани гумени чизми со дожд 3 mm Ева табани понуда амортизирање
Повлечете-up рачки за лесен носат и висат по миењето
Дожд чизми производителот може да направи било печатење во боја

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

ФОБ пристаниште 

Ningbo / Шангај 

Испорака Водач Време (производство) 

45 дена 

Испорака Водач Време (Пример) 

7 дена 

Димензии на извоз картон 

52*30*50цм 

Количина на картон 

10 пара / ЦТН (може да се промени врз основа на вашите барања) 

G.W./N.W. 

16/15килограм 

количина за 20 контејнер 

4000 парови 

Прифатливи рок на плаќање 

T / T, L / C,Западна и унија 

ГОЛЕМИНА

 

коментари за производот