Насловна » производи » РИБАРСТВО » се движат ЧЕВЛИ

Лесни реката движат ракавици

Не стил. : FJ-WB005

се погледне поблиску

Лесни реката движат чизми со чувствував единствен за зголемување на влечење
Лесни ЕВА midsole
Изграден на широк последните
Синтетичка кожа и Оксфорд изградба
Velcro лента за брзо и исклучување
Ватирани јазик и јака
Премиум трајни пети и пета кутија
Повлечете каишот пета

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН

44*39*37ЦМ

Пара / ЦТН

3 парови

Тежина

N.W.: 4KG G.W.: 6КИЛОГРАМ

модел контејнер

волумен контејнер

Број може да се спакуваат

20GP

28 CBM

1400 PRS

40GP

56 CBM

2800 PRS

40HQ

68 CBM

3400 PRS

 

ГОЛЕМИНА

САД 

10 

11 

12 

13 

14 

Велика Британија 

10 

11 

12 

13 

евра 

40 

41 

42 

43 

44 

45 

46 

47

 

коментари за производот