Насловна » производи » ОБУВКИ » ЧИЗМИ ЗА ДОЖД

Мажите \ 's анти-се лизга водоотпорен неопренови гумени чевли

Не стил. : FJ-MN021

се погледне поблиску

Детали за неопренови гумени чевли

Нелизгачки гумени чевли со 5mm неопренови поставата ги задржи нозете топло и удобно
Дополнителни Ахил засилување за дополнителна заштита.
Удар раб за лесно отстранување
Широк намалување пета основа за стабилност.
Дијамант текстура пети и пета засилување противи scuffs и гребнатини.
Комплетна врвот до пети неопренови и природна гума.
Агресивните атлетски влечење стапала за подобро купување во лизгава средини.
Анти-лизга спорт outsole
ЕВА Среднорочна единствена.
Долгорочните, шок абсорбента, Отпорни на масло и лесен.

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН

50*26*35ЦМ

Пара / ЦТН 

5 парови 

Тежина 

N.W.: 6KG G.W.: 7.5КИЛОГРАМ

модел контејнер 

волумен контејнер 

Број може да се спакуваат 

20GP 

28 CBM 

3000 PRS 

40GP 

56 CBM 

6000 PRS 

40HQ 

68 CBM 

7300 PRS

ГОЛЕМИНА

САД 

10 

11 

12 

13 

14 

Велика Британија 

10 

11 

12 

13 

евра 

40 

41 

42 

43 

44 

45 

46 

47
коментари за производот