Насловна » производи » ОБУВКИ » РАБОТА & БЕЗБЕДНОСТ & воени чизми

Чизми \ 's Бежи пустината армија

Не стил. : FJ-MB005

се погледне поблиску

Кожа и ткаенина пустината чизми армија
Гума единствен беж чизми армија
Полски-можност кожа и високо дише воздух решетката горниот.
wicking поставата дише влага.
фиш, нафта отпорни на гумени outsole МЕНС армија чизми.
Отстранлив високи перформанси шок-абсорбента вметнете перница за удобност на целиот ден.
Ватирани јака и јазикот за дополнителна удобност
лесни, шок-апсорпција на лиен Подлошката.
Атлетик зацементира изградба
YKK ципа страна тешки со затворање за брзо и исклучување.
Композитни тело за стабилност и поддршка
Една година гаранција производителот. Достапен во повеќе бои

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН

62*60*33.5ЦМ

Пара / ЦТН

10 парови

Тежина

N.W.: 13KG G.W.: 15КИЛОГРАМ

модел контејнер

волумен контејнер

Број може да се спакуваат

20GP

28 CBM

2200 PRS

40GP

56 CBM

4400 PRS

40HQ

68 CBM

5400 PRS

 

ГОЛЕМИНА

САД 

10 

11 

12 

13 

14 

Велика Британија 

10 

11 

12 

13 

евра 

40 

41 

42 

43 

44 

45 

46 

47

 

коментари за производот