Насловна » производи » ОБУВКИ » РАБОТА & БЕЗБЕДНОСТ & воени чизми

Црна вистинска кожа Борба тактички воени чизми мажите \ 's

Не стил. : FJ-MB003

се погледне поблиску

Целосно гранулирана кожа горниот и Оксфорд
Агресивните нафта- и се лизга отпорни на гумени outsole за да знаете исправена граѓанин
Влага wicking решетката поставата држи нозете суви и удобно
Отстранлив најлон обрабени влошка за подобрена удобност
Вграден пета стабилизатор додава поддршка и стабилност, помага да се бори замор и да знаете на прстите

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН

62*60*33.5ЦМ

Пара / ЦТН

10 парови

Тежина

N.W.: 13KG G.W.: 15КИЛОГРАМ

модел контејнер

волумен контејнер

Број може да се спакуваат

20GP

28 CBM

2200 PRS

40GP

56 CBM

4400 PRS

40HQ

68 CBM

5400 PRS

ГОЛЕМИНА

САД 

10 

11 

12 

13 

14 

Велика Британија 

10 

11 

12 

13 

евра 

40 

41 

42 

43 

44 

45 

46 

47

коментари за производот