Насловна » производи » ОБУВКИ » ЧИЗМИ ЗА ДОЖД

Црна Велингтон Neoprene Thinsulate Дожд чизми \ 's

Не стил. : FJ-MN003

се погледне поблиску

Менс Црна Велингтон Neoprene Thinsulate дожд чизми
100% водоотпорен од неопрен дожд чизми
Трајни гумени рака траеше повеќе од четири начин водат внатрешна thinsulate дожд чизми
Изграден со 5mm водоотпорен Fujie Neoprene изолација
Fujie влага wicking неопренови поставата да остане сува и удобно
Не-означување и само-чистење гумени outsole
Менс неопренови чизми е утеха оценет од умерена до -30°F
Достапни во големини 7#--14#
користење: земјоделство, калливи,отворено,градина ...

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН 

50*42*55ЦМ 

Пара / ЦТН 

5 парови 

Тежина 

N.W.: 11KG G.W.: 13КИЛОГРАМ 

модел контејнер 

волумен контејнер 

Број canbe спакувани 

20GP 

28 CBM 

1200 PRS 

40GP 

56 CBM 

2400 PRS 

40HQ 

68 CBM 

2900 PRS 

ГОЛЕМИНА
САД 
7 
8 
9 
10 
11 
12 
13 
14 
Велика Британија 
6 
7 
8 
9 
10 
11 
12 
13 
евра 
40 
41 
42 
43 
44 
45 
46 
47

коментари за производот