Насловна » производи » РИБАРСТВО » се движат ЧЕВЛИ

Мажите \ 's Blue River движат говорница

Не стил. : FJ-WB003

се погледне поблиску

Детали за сини реката движат чизми
Чувствува единствен за зголемување на влечење
Лесни ЕВА midsole движат чевли за мажи
Изграден на широк последните
Синтетичка кожа и Оксфорд изградба
Брзина Украсен горниот за брзо и исклучување
Ватирани јазик и јака
Премиум трајни пети и пета кутија
Повлечете каишот пета

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ
Meas / ЦТН
44*39*37ЦМ
Пара / ЦТН 3 парови
Тежина
N.W.: 4KG G.W.: 6КИЛОГРАМ
модел контејнер
волумен контејнер Број може да се спакуваат
20GP 28 CBM 1400 PRS
40GP 56 CBM 2800 PRS
40HQ 68 CBM 3400 PRS
ГОЛЕМИНА
САД 
7 
8 
9 
10 
11 
12 
13 
14 
Велика Британија 
6 
7 
8 
9 
10 
11 
12 
13 
евра 
40 
41 
42 
43 
44 
45 
46 
47

коментари за производот