Насловна » производи » ОБУВКИ » РАБОТА & БЕЗБЕДНОСТ & воени чизми

Мажите \ 's дише борба против воена подигање

Не стил. : FJ-MB002

се погледне поблиску

Дише воена борба бут со вистинска кожа и ткаенина.


ткаенина и кожа гума единствен класичен борбени џунглата ракавици.

Челик Завртки без навој за дополнителна заштита.

Аеро решетката панел за breathability и влага.

Ватирани јака и јазикот за подобра поддршка и удобност.

Долгорочните круг конци за лесно вратоврска.

лесни.

ватирани табани.

Држи нозете суви со vented дупки во предница за помош во вентилација и одвод на влага.

Без подплата горен дел за кул breathability со вашиот секој чекор.

Гумени ѓонови за трајни клин влечење. 

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН

62*60*33.5ЦМ

Пара / ЦТН

10 парови

Тежина

N.W.: 13KG G.W.: 15КИЛОГРАМ

модел контејнер

волумен контејнер

Број може да се спакуваат

20GP

28 CBM

2200 PRS

40GP

56 CBM

4400 PRS

40HQ

68 CBM

5400 PRS

ГОЛЕМИНА

САД 

10 

11 

12 

13 

14 

Велика Британија 

10 

11 

12 

13 

евра 

40 

41 

42 

43 

44 

45 

46 

47

коментари за производот