Насловна » производи » РИБАРСТВО » непромокаеми рибарски панталони

img_left_img
Мажите \ 's Camo дише Риболов Изолиран Bootfoot градите Непромокаеми рибарски панталони

Не стил. : FJ-NW1712

се погледне поблиску

Мулти-климата Camo дише Изолиран Bootfoot градите блатна птици со патент-отстранлив лагер систем за целосна флексибилност и адаптивни удобност во сите временски услови.
КАРАКТЕРИСТИКИ
• zippered, отстранлив 220-грам изолирани крстосување
• zippered џеб на градите безбедност флип-од
• пред zippered џеб за складирање
• Брз пристап 10 смета носителот школка
• Прилагодливи еластична прерамки со токи брзо ослободување и D-прстени
• 4-ката полиестер горниот
• Прилагодлив движат појас со заклучување тока
• Тешки, абразија отпорни најлон во главата, коленото и седишта области
1,600-грам Thinsulate бут со чисти outsole  за длабока и калливи површини. Овие чизми ќе ги задржи нозете топло и суво!

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ
Meas / ЦТН
56.5*38.5*49.5ЦМ
Пара / ЦТН 3 парови
Тежина
N.W.: 11KG G.W.: 15.5КИЛОГРАМ
модел контејнер
волумен контејнер Број може да се спакуваат
20GP 28 CBM 840 PRS
40GP 56 CBM 1680 PRS
40HQ 68 CBM 2040 PRS
ГОЛЕМИНА

САД

7

8

9

10

11

12

13

14

Велика Британија

6

7

8

9

10

11

12

13

евра

40

41

42

43

44

45

46

47

градите

42"

44"

44"

47"

49"

49"

51"

51"

inseam

30.5"

32.5"

32.5"

34.5"

35.5"

35.5"

37.5"

37.5"

коментари за производот