Насловна » производи » ОБУВКИ » ЧИЗМИ ЗА ДОЖД

img_left_img
Менс Camo Neoprene Лов ракавици

Не стил. : FJN-1113

се погледне поблиску

  • 6ММ неопренови гумени горниот
  • Долгорочните и не се лизга украсениот гумени outsole.
  • 3mm За removeable EVA влошка
  • 100% водоотпорен
  • логоа клиенти се добредојдени
  • Удобно за врнежливи денови или пештера expediton итн.
  • Топло неопренови обвивка ќе ги задржи нозете топло во ладно време.
ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ
Meas / CTNS 67*52*37ЦМ        
Пара / CTNS 5 парови          
Тежина N.W.: 10 KGS    G.W.: 13килограми      
модел контејнер сад voluem   Број може да се спакуваат
20GP 25CBM     970  парови    
40GP 55CBM     2133 парови    
40HQ 65CBM     2522 парови    
             
ГОЛЕМИНА
ЕУ 40# 41# 42# 43# 44# 45# 46# 47#
Велика Британија 6# 7# 8# 9# 10# 11# 12# 13#
САД 7# 8# 9# 10# 11# 12# 13# 14#
коментари за производот