Насловна » производи » ОБУВКИ » ЧИЗМИ ЗА ДОЖД

Мажите \ 's Camo Велингтон Neoprene Лов дожд чизми

Не стил. : FJ-MN010

се погледне поблиску

Менс Camo Велингтон Neoprene Лов дожд чизми
100% водоотпорноста на camo неопренови чизми
Трајни гумени рака траеше повеќе од четири начин водат внатрешна лов дожд чизми
Изграден со 5mm водоотпорен Fujie Neoprene изолација
Fujie влага wicking неопренови поставата да остане сува и удобно
Не-означување,анти-се лизга и само-чистење гумени outsole
Водоотпорен лов чизми е утеха оценет од умерена до -30°F
Достапни во големини 7#--14#
користење: земјоделство, калливи,отворено,градина,риболов,лов ...

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН 

50*42*55ЦМ 

Пара / ЦТН 

5 парови 

Тежина 

N.W.: 11KG G.W.: 13КИЛОГРАМ 

модел контејнер 

волумен контејнер 

Број canbe спакувани 

20GP 

28 CBM 

1200 PRS 

40GP 

56 CBM 

2400 PRS 

40HQ 

68 CBM 

2900 PRS

ГОЛЕМИНА
САД
7
8
9
10
11
12
13
14
Велика Британија
6
7
8
9
10
11
12
13
евра
40
41
42
43
44
45
46
47

коментари за производот