Насловна » производи » РИБАРСТВО » се движат ЧЕВЛИ

Летаат риболов движат чизми \ 's

Не стил. :

се погледне поблиску

Детали за летаат риболов чизми се движат
Чувствува единствен за зголемување на влечење
Лесни ЕВА midsole
Изграден на широк последните
Синтетичка кожа и решетката конструкција
Брзина Украсен горниот за брзо и исклучување
Ватирани јазик и јака
Премиум трајни пети и пета кутија
Повлечете каишот пета

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН

44*39*37ЦМ

Пара / ЦТН

3 парови

Тежина

N.W.: 4KG G.W.: 6КИЛОГРАМ

модел контејнер

волумен контејнер

Број може да се спакуваат

20GP

28 CBM

1400 PRS

40GP

56 CBM

2800 PRS

40HQ

68 CBM

3400 PRS

ГОЛЕМИНА

САД 

10 

11 

12 

13 

14 

Велика Британија 

10 

11 

12 

13 

евра 

40 

41 

42 

43 

44 

45 

46 

47

коментари за производот