Насловна » производи » ОБУВКИ » ЧИЗМИ ЗА ДОЖД

Мажите \ 's Половина Neoprene Barnyard ракавици

Не стил. : FJ-MN005

се погледне поблиску

Детали на Менс Половина Neoprene Barnyard ракавици
100% водоотпорен за mens чизми неопренови
Трајни гумени рака траеше повеќе од четири начин водат внатрешна неопренови Barnyard чизми
Изграден со 5mm водоотпорен Fujie Neoprene изолација
Fujie влага wicking неопренови поставата да остане сува и удобно
Не-означување,анти-се лизга и само-чистење гумени outsole
Половина неопренови чизми е утеха оценет од умерена до -30°F
Достапни во големини 7#--14#
користење: земјоделство, калливи,отворено,градина ...

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН 

50*42*55ЦМ 

Пара / ЦТН 

5 парови 

Тежина 

N.W.: 11KG G.W.: 13КИЛОГРАМ 

модел контејнер 

волумен контејнер 

Број canbe спакувани 

20GP 

28 CBM 

1200 PRS 

40GP 

56 CBM 

2400 PRS 

40HQ 

68 CBM 

2900 PRS 

ГОЛЕМИНА
САД 
7 
8 
9 
10 
11 
12 
13 
14 
Велика Британија 
6 
7 
8 
9 
10 
11 
12 
13 
евра 
40 
41 
42 
43 
44 
45 
46 
47 

коментари за производот