Насловна » производи » ОБУВКИ » снег чизми

img_left_img
Мажите \ 's чипка Анти фиш Зимски чизми за снег

Не стил. : FJ-EGD-01

се погледне поблиску

Менс чипка Анти фиш зимски чизми
 горниот:Вистинска кожа
поставата: сунѓер removeable linner
Од единствена: TPR против пролизгување outsole
 висока брзина на системот чевли чипка
 модерен дизајн

поместена јака и јазикот

Може да направи да се удобно во -40 Степен Целзиусови tempreture.

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Квантитет: 6 PRS / Картон ( боја кутија за пакување )
G.W: 10.5 килограми
N.W: 9 килограми
мерење: 69cm (L) * 41cm (W) * 38цм (H)
20GP: 1,580PRS
40GP: 3,170PRS
40HQ: 3,850PRS

ГОЛЕМИНА

САД 

6

7

10 

11 

12 

13 

Велика Британија 

4

5

10 

11 

12 

евра 

36 

37

38

39 

40 

41 

42 

43 

44 

45 

46 

коментари за производот