Насловна » производи » ОБУВКИ » ЧИЗМИ ЗА ДОЖД

Лесни Neoprene Дожд чизми \ 's

Не стил. : FJ-MN002

се погледне поблиску

100% водоотпорен лесни чизми неопренови
Трајни гумени рака траеше повеќе од четири начин се водат внатрешна лесни чизми дожд
Изграден со 5mm водоотпорен Fujie Neoprene изолација
Fujie влага wicking неопренови поставата да остане сува и удобно
Не-означување и само-чистење гумени outsole
Удобност проценува од умерена до -30°F
Мажите \ 's лесен дожд чизми е достапен во димензии 7#--14#
користење: земјоделство, калливи,отворено,градинарство.

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН

50*42*55ЦМ

Пара / ЦТН

5 парови

Тежина

N.W.: 11KG G.W.: 13КИЛОГРАМ

модел контејнер

волумен контејнер

Број може да се спакуваат

20GP

28 CBM

1200 PRS

40GP

56 CBM

2400 PRS

40HQ

68 CBM

2900 PRS

ГОЛЕМИНА

САД 

10 

11 

12 

13 

14 

Велика Британија 

10 

11 

12 

13 

евра 

40 

41 

42 

43 

44 

45 

46 

47 

коментари за производот