Насловна » производи » ОБУВКИ » ЧИЗМИ ЗА ДОЖД

Рударската индустрија Marshland гума Дожд чизми \ 's

Не стил. :

се погледне поблиску

Мочуриште гумени чизми

Гума горниот и високиот Стисок,мала тежина гумени outsole
Рефлексија назад далноводи
Високо подигање вратило
Богата со бои и исклучителни во стил на дизајн
МЕНС гума дожд чизми е погодна за градинарство, отворен и индустрија,рударството
Удобно и добра флексибилност
карактеристики: логоа и дизајни рударската индустрија гума bootsClient се добредојдени


ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН 

52*41*37ЦМ 

Пара / ЦТН 

3 парови 

Тежина 

N.W.: 6KG G.W.: 9КИЛОГРАМ 

модел контејнер 

волумен контејнер 

Број може да се спакуваат 

20GP 

28 CBM 

1050 PRS 

40GP 

56 CBM 

2100 PRS 

40HQ 

68 CBM 

2500 PRS

ГОЛЕМИНА
САД
5
6
7
8
7
8
9
10
11
12
13
Велика Британија
3
4
5
6
6
7
8
9
10
11
12
евра
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46коментари за производот