Насловна » производи » РИБАРСТВО » непромокаеми рибарски панталони

Neoprene Camo Риболов градите Непромокаеми рибарски панталони Мажите \ 's

Не стил. : FJ-NW001

се погледне поблиску

Детали за МЕНС градите непромокаеми рибарски панталони
Camo неопренови градите непромокаеми рибарски панталони со 600g Thinsulate изолација гумени чизми
Над големина рака потопла и џеб за складирање
Прилагодлив веб прерамки со предни D-прстен
Менс градите непромокаеми рибарски панталони се направени од 4.5mm Neoprene изградба
Полутврда капа со поддршка челик лак
Висока назад дизајн
Засилени коленото влошки
вклучени веб каиш

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ
Meas / ЦТН
56.5*38.5*49.5ЦМ
Пара / ЦТН 3 парови
Тежина
N.W.: 11KG G.W.: 15.5КИЛОГРАМ
модел контејнер
волумен контејнер Број може да се спакуваат
20GP 28 CBM 840 PRS
40GP 56 CBM 1680 PRS
40HQ 68 CBM 2040 PRS
ГОЛЕМИНА

САД

7

8

9

10

11

12

13

14

Велика Британија

6

7

8

9

10

11

12

13

евра

40

41

42

43

44

45

46

47

градите

42"

44"

44"

47"

49"

49"

51"

51"

inseam

30.5"

32.5"

32.5"

34.5"

35.5"

35.5"

37.5"

37.5"

коментари за производот