Насловна » производи » ОБУВКИ » ЧИЗМИ ЗА ДОЖД

Neoprene Водоотпорен МУК чизми \ 's

Не стил. : FJ-MN014

се погледне поблиску

неопренови секрети чизми со 6mm неопренови горниот задржи нозете топло и удобно
Дополнителни Ахил засилување за дополнителна заштита.
Удар раб за лесно отстранување
Широк намалување пета основа за стабилност.
Дијамант текстура пети и пета засилување противи scuffs и гребнатини.
Комплетна врвот до пети неопренови.
Агресивните атлетски влечење стапала за подобро купување во лизгава средини.
водоотпорен 3/4 должина 16" МЕНС секрети чизми.
Анти-лизга спорт outsole
ЕВА Среднорочна единствена.
Водоотпорни чизми секрети е издржлив, шок абсорбента, Отпорни на масло и лесен.

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН 

50*42*55ЦМ 

Пара / ЦТН 

5 парови 

Тежина 

N.W.: 11KG G.W.: 13КИЛОГРАМ 

модел контејнер 

волумен контејнер 

Број canbe спакувани 

20GP 

28 CBM 

1200 PRS 

40GP 

56 CBM 

2400 PRS 

40HQ 

68 CBM 

2900 PRS

ГОЛЕМИНА

САД 

10 

11 

12 

13 

14 

Велика Британија 

10 

11 

12 

13 

евра 

40 

41 

42 

43 

44 

45 

46 

47

коментари за производот