Насловна » производи » ОБУВКИ » ЧИЗМИ ЗА ДОЖД

Мажите \ 's Neoprene Велингтон дожд чизми со патент

Не стил. : FJ-MN018

се погледне поблиску

Мажите \ 's Велингтон дожд чизми од 5mm неопренови поставата ги задржи нозете топло и удобно
Дополнителни Ахил засилување за дополнителна заштита.
Страна фалтата вклучувајќи прилагодливи за околу рака.
Удар раб за лесно отстранување
Широк намалување пета основа за стабилност.
Дијамант текстура пети и пета засилување противи scuffs и гребнатини.
Комплетна врвот до пети неопренови и природна гума.
Агресивните атлетски влечење стапала за подобро купување во лизгава средини.
водоотпорен 3/4 должина 16" дожд чизми со патент
Анти-лизга спорт outsole
ЕВА Среднорочна единствена.
Долгорочните, шок абсорбента, Отпорни на масло и лесен.


ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН 

50*42*55ЦМ 

Пара / ЦТН 

5 парови 

Тежина 

N.W.: 11KG G.W.: 13КИЛОГРАМ 

модел контејнер 

волумен контејнер 

Број canbe спакувани 

20GP 

28 CBM 

1200 PRS 

40GP 

56 CBM 

2400 PRS 

40HQ 

68 CBM 

2900 PRS

ГОЛЕМИНА
САД
7
8
9
10
11
12
13
14
Велика Британија
6
7
8
9
10
11
12
13
евра
40
41
42
43
44
45
46
47

коментари за производот