Насловна » производи » ОБУВКИ » снег чизми

img_left_img
Мажите \ 's Оксфорд Camo Лов зимски чизми

Не стил. : FJ-51005

се погледне поблиску

Менс Оксфорд Camo Лов зимски чизми
Лов зимски чизми горниот:camo Оксфорд
Camo зимски чизми со сунѓер removeable linner
Оксфорд снег чизми со TPR против пролизгување outsole

Може да направи вашата нога во топла -40 степен tempreture.
Оксфорд лов снег чизми со висока брзина на системот чевли чипка
модерен дизајн

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Квантитет: 6 PRS / Картон ( боја кутија за пакување )
G.W: 10.5 килограми
N.W: 9 килограми
мерење: 69cm (L) * 41cm (W) * 38цм (H)
20GP: 1,580PRS
40GP: 3,170PRS
40HQ: 3,850PRS

ГОЛЕМИНА

САД 

6

7

10 

11 

12 

13 

Велика Британија 

4

5

10 

11 

12 

евра 

36 

37

38

39 

40 

41 

42 

43 

44 

45 

46 

коментари за производот