Насловна » производи » РИБАРСТВО » непромокаеми рибарски панталони

ПВЦ Риболов градите Непромокаеми рибарски панталони Мажите \ 's

Не стил. : FJ-PW001

се погледне поблиску

Подготвени да работат кога се појави потреба, ПВЦ градите Непромокаеми рибарски панталони за мажи обезбеди лесно да се лизга на, водоотпорна заштита за фарма, работното место, или било која неуредна состојба. Овие ПВЦ риболов непромокаеми рибарски панталони функција топлина заварени запечатени шевовите за 100% водоотпорна заштита. Под нозете, отстранлив 6 mm Ева табани обезбеди дополнителни амортизирање на секој чекор, додека лесни PVC ѓонови обезбеди сигурен основа и стабилноста во лизгави услови. Нежните ПВЦ облоги. Засилени прсти.

Долгорочните, 100% водоотпорен ПВЦ градите непромокаеми рибарски панталони за работа, фарма, или било која неуредна состојба
Издржлив и флексибилен PVC конструкција со топлина заварени запечатени шевовите
лесни 70 негирач најлон горниот со 35 mm ПВЦ школка
Нежните ПВЦ обвивка
отстранлив 6 mm Ева табани за удобно амортизирање
ПВЦ риболов непромокаеми рибарски панталони со лесни PVC ѓонови
Засилени прсти за дополнителна заштита
Одлична за landscapers, градежните екипи, тимови анкета, и повеќе

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН

45*44*34ЦМ

Пара / ЦТН 

3 парови 

Тежина 

N.W.: 5.7KG G.W.: 8КИЛОГРАМ

модел контејнер 

волумен контејнер 

Број може да се спакуваат 

20GP 

28 CBM 

1250 PRS 

40GP 

56 CBM 

2500 PRS 

40HQ 

68 CBM 

3000 PRS

ГОЛЕМИНА

коментари за производот