Насловна » производи » ОБУВКИ » снег чизми

img_left_img
Велур кожа зимски снег чизми \ 's

Не стил. : FJ-М1

се погледне поблиску

Опис на Менс велур кожа чизми за снег
Велур кожа горниот
Сунѓер removeable linner
Кожени чизми за снег со TPR против пролизгување outsole
Велур кожа снег чизми со висока брзина на системот чевли чипка
Модерен дизајн за мажи кожа чизми за снег

може да се поднесе -40 Степен Целзиусови tempreture.

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Квантитет: 6 PRS / Картон ( боја кутија за пакување )
G.W: 10.5 килограми
N.W: 9 килограми
мерење: 69cm (L) * 41cm (W) * 38цм (H)
20GP: 1,580PRS
40GP: 3,170PRS
40HQ: 3,850PRS

или прилагодено решение за пакување

ГОЛЕМИНА

САД 

6

7

10 

11 

12 

13 

Велика Британија 

4

5

10 

11 

12 

евра 

36 

37

38

39 

40 

41 

42 

43 

44 

45 

46 

коментари за производот