Насловна » производи » ОБУВКИ » РАБОТА & БЕЗБЕДНОСТ & воени чизми

left_img
Сват Classic пустината тактички воени чизми мажите \ 's

Не стил. : FJ-MB006

се погледне поблиску

Кожа и ткаенина класичен тактички чизми
тактички чизми гума единствен Сват
Лесно се чистат кожа и високо дише ткаенина горниот.
wicking поставата дише влага 
фиш, масло-отпорни гумени outsole.
Отстранлив високи перформанси шок-абсорбента вметнете перница за удобност на целиот ден.
Ватирани јака и јазикот за дополнителна удобност
лесни, шок-апсорпција на лиен Подлошката.
Атлетик зацементира изградба
YKK ципа страна тешки со затворање за брзо и исклучување.
Композитни тело за стабилност и поддршка
Една година гаранција производителот.
Достапен во повеќе бои

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН

62*60*33.5ЦМ

Пара / ЦТН

10 парови

Тежина

N.W.: 13KG G.W.: 15КИЛОГРАМ

модел контејнер

волумен контејнер

Број може да се спакуваат

20GP

28 CBM

2200 PRS

40GP

56 CBM

4400 PRS

40HQ

68 CBM

5400 PRS

ГОЛЕМИНА

САД 

10 

11 

12 

13 

14 

Велика Британија 

10 

11 

12 

13 

евра 

40 

41 

42 

43 

44 

45 

46 

47

коментари за производот