Насловна » производи » ОБУВКИ » ЧИЗМИ ЗА ДОЖД

Мажите \ 's Водоотпорен Camo Велингтон гумени чизми

Не стил. : FJ-MN019

се погледне поблиску

Детали за camo Велингтон чизми
Водоотпорен Велингтон чизми со 5mm неопренови поставата ги задржи нозете топло и удобно
Дополнителни Ахил засилување за дополнителна заштита.
Страна фалтата вклучувајќи прилагодливи за околу рака.
Удар раб за лесно отстранување
Широк намалување пета основа за стабилност.
Дијамант текстура пети и пета засилување противи scuffs и гребнатини.
Комплетна врвот до пети неопренови и природна гума.
Агресивните атлетски влечење стапала за подобро купување во лизгава средини.
водоотпорен 3/4 должина 16" гумени чизми Велингтон
Анти-лизга спорт outsole
ЕВА Среднорочна единствена.
Долгорочните, шок абсорбента, Отпорни на масло и лесен.

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН 

50*42*55ЦМ 

Пара / ЦТН 

5 парови 

Тежина 

N.W.: 11KG G.W.: 13КИЛОГРАМ 

модел контејнер 

волумен контејнер 

Број canbe спакувани 

20GP 

28 CBM 

1200 PRS 

40GP 

56 CBM 

2400 PRS 

40HQ 

68 CBM 

2900 PRS 

ГОЛЕМИНА

САД 

10 

11 

12 

13 

14 

Велика Британија 

10 

11 

12 

13 

евра 

40 

41 

42 

43 

44 

45 

46 

47

коментари за производот