Насловна » производи » ОБУВКИ » снег чизми

img_left_img
Мажите \ 's водоотпорен Camo Зимски Лов ракавици

Не стил. :

се погледне поблиску

Опис на Менс водоотпорен Camo Зимски Лов ракавици
лов Camo чизми горниот:900D Оксфорд
Warmful сунѓер поставата.

Нашите подигање може да ве заштити во -40 степен Целзиусови tempreture.

Отпорен на вода и удобно.

Дише отстранлив влошка
Висока брзина чевли чипка систем
Анти-фиш TPR outsole.
пакување: боја кутија за пакување
боја: Црното camo, маслиновото, Тан , DK.Brown
Менс Лов ракавици Големина Опсег: САД МЕНС 7#--13#

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Еден пар во стандардни polybag потоа извоз големина брановидни картон.

еден картон може да се спакуваат околу 10 пар.

ГОЛЕМИНА

САД 

10 

11 

12 

13 

Велика Британија 

10 

11 

12 

евра 

40 

41 

42 

43 

44 

45 

46 

коментари за производот