Насловна » производи » ОБУВКИ » ЧИЗМИ ЗА ДОЖД

Водоотпорен Neoprene Риболов чизми \ 's

Не стил. : FJ-MN013

се погледне поблиску

Неопренови риболов чизми со 6mm неопренови горниот задржи нозете топло и удобно
Дополнителни Ахил засилување за дополнителна заштита.
Удар раб за лесно отстранување
Широк намалување пета основа за стабилност.
Дијамант текстура пети и пета засилување противи scuffs и гребнатини.
Комплетна врвот до пети неопренови.
Агресивните атлетски влечење стапала за подобро купување во лизгава средини.
Нелизгачки гумени outsole
ЕВА Среднорочна единствена.
Долгорочните, шок абсорбента, Отпорни на масло и лесен.
Водоотпорен рибарски чизми е утеха проценува од умерена до -30°F
Достапни во големини 7#--14#
Користење на МЕНС рибарски чизми: земјоделство, калливи,отворено,градина,риболов,лов ...


ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН 

50*42*55ЦМ 

Пара / ЦТН 

5 парови 

Тежина 

N.W.: 11KG G.W.: 13КИЛОГРАМ 

модел контејнер 

волумен контејнер 

Број canbe спакувани 

20GP 

28 CBM 

1200 PRS 

40GP 

56 CBM 

2400 PRS 

40HQ 

68 CBM 

2900 PRS

ГОЛЕМИНА

САД 

10 

11 

12 

13 

14 

Велика Британија 

10 

11 

12 

13 

евра 

40 

41 

42 

43 

44 

45 

46 

47

коментари за производот