Насловна » производи » ОБУВКИ » ЧИЗМИ ЗА ДОЖД

Водоотпорен гумени чизми пловење Мажите \ 's

Не стил. : FJ-MR002

се погледне поблиску

Детали за МЕНС гумени чизми едрење
Умно дизајниран Fujie Долго нозе пловење ракавици се совршени за едрење.
Водоотпорни чизми едрење е направена од природна гума со жилет сече, не се лизга стапала, за подобра тракција.
Тешко носат со екстра пети и пета засилување.
вратоврска врвот функција и ублажија нога на врвот ги прават исклучително удобен за носење.
Достапен во сина со контрастни бели намали и 10 големини, 38 до 47.

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН 

75*66*41ЦМ 

Пара / ЦТН 

12 парови 

Тежина 

N.W.: 9KG G.W.: 12КИЛОГРАМ 

модел контејнер 

волумен контејнер 

Број може да се спакуваат 

20GP 

28 CBM 

1600 PRS 

40GP 

56 CBM 

3310 PRS 

40HQ 

68 CBM 

4000 PRS

ГОЛЕМИНА

САД 

7

10 

11 

12 

13 

14

Велика Британија 

7

8

9

10

 11

12

13

евра 

40 

41 

42 

43 

44 

45

46

47

коментари за производот