Насловна » производи » ОБУВКИ » снег чизми

Водоотпорен Зимски чизми за снег Мажите \ 's

Не стил. :

се погледне поблиску

Опис на мажите Водоотпорен Зимски чизми за снег
водоотпорни чизми за снег горниот:велур кожа

Може да се заштити вашите нозе во -40 степен Целзиусови tempreture
Warmful nylex поставата
Дише отстранлив влошка
Висока брзина чевли чипка систем
Анти-фиш TPR outsole.
пакување: боја кутија за пакување
боја: Црното camo, маслиновото, Тан , DK.Brown
мажите снег чизми:големина Опсег: САД МЕНС 7#--14#
зимски чизми за снег САД женски 5#-11#

ГОЛЕМИНА

САД 
ГОЛЕМИНА 

5# 

6# 

7# 

8# 

9# 

10# 

11# 

12# 

13# 

14# 

Велика Британија 
ГОЛЕМИНА 

4# 

5# 

6# 

7# 

8# 

9# 

10# 

11# 

12# 

13# 

евра 
ГОЛЕМИНА 

38# 

39# 

40# 

41# 

42# 

43# 

44# 

45# 

46# 

47# 

коментари за производот