Насловна » производи » ЛОВ » ДОДАТОЦИ

Неопренови риболов фитнес Зимски Ракавици

Не стил. : FJ-ng-201

се погледне поблиску

1 Добар квалитет на материјалот:Направени од напредни Neoprene материјал,тој нуди најудобна и флексибилни вклопуваат.

2 Multifuncional користење: особено дизајниран за сите водени,како:diving,нуркануркањео,scuba,сурфање,кајак и дома чистење.

3 совршен Стисок: High-зафат текстура дланка со циклонот дизајн помага да се обезбеди сигурно ракување со светла, лист, и други мали предмети, додека под вода.

4 заштита: Neoprene нуркање ракавици заштити и да се изолира на рацете за сите услови на вода.

5 ергономски дизајн: врз основа на анатомската теорија,совршено за појавување на вашиот секој finger.Size:S / M / L (S-мала рака жените; М-нормално страна жени / мажи мала рака; L-мажи / жени голема рака) Подетални информации големина може да се најде на сликата.

6 Logo печатење е прифатлива

7 пакување: 1PC / OPP bag1pc / OPP вреќа

коментари за производот