Насловна » производи » ОБУВКИ » ЧИЗМИ ЗА ДОЖД

Новиот Дизајн девојки Neoprene чизми со Straip

Не стил. : FJ-KN027

се погледне поблиску

100% водоотпорен девојки неопренови чизми
Трајни гумени рака траеше повеќе од четири начин водат внатрешна bootie
Изграден со 5mm водоотпорен Fujie Neoprene изолација
Fujie влага wicking неопренови поставата да остане сува и удобно
Не-означување и само-чистење гумени outsole
Удобност проценува од умерена до -30°F
Neoprene чизми со straip,лесно и исклучување
Достапни во големини 25#-35#
Нашите нови чизми дизајн неопренови е 100% гарантира задоволство

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН

70*44*33ЦМ

Пара / ЦТН 

6 парови 

Тежина 

N.W.: 8.5KG G.W.: 10КИЛОГРАМ

модел контејнер 

волумен контејнер 

Број може да се спакуваат 

20GP 

28 CBM 

1600 PRS 

40GP 

56 CBM 

3200 PRS 

40HQ 

68 CBM 

4000 PRS

ГОЛЕМИНА

САД  

9.5 

10 

11 

11.5 

12 

13 

3.5 

Велика Британија  

8.5 

10 

10.5 

11 

12 

13 

2.5 

евра  

25 

26 

27 

28 

29 

30 

31 

32 

33 

34 

35


коментари за производот