Насловна » производи » РИБАРСТВО » непромокаеми рибарски панталони

Најлон ПВЦ Хип Непромокаеми рибарски панталони со ПВЦ ракавици

Не стил. : FJ-PW002

се погледне поблиску

Детали од најлон ПВЦ хип непромокаеми рибарски панталони:
ПВЦ колкот барски птици е 35% полесна тежина наспроти. гума барски птици
ткаенина тешки најлон школка
Хип непромокаеми рибарски панталони со ПВЦ чизми е 25% потрајни од гума
Повеќе флексибилност, а помалку chafing од гума непромокаеми рибарски панталони
Внатрешен џеб вклучени
Прилагодлив рака полиестер најлон

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН

45*44*34ЦМ

Пара / ЦТН

3 парови

Тежина

N.W.: 5.7KG G.W.: 8КИЛОГРАМ

модел контејнер

волумен контејнер

Број може да се спакуваат

20GP

28 CBM

1250 PRS

40GP

56 CBM

2500 PRS

40HQ

68 CBM

3000 PRS

ГОЛЕМИНА

САД 

10 

11 

12 

13 

14 

Велика Британија 

10 

11 

12 

13 

евра 

40 

41 

42 

43 

44 

45 

46 

47

коментари за производот