Насловна » производи » кампување » шатор

една спална соба 3-4 Лица кампување шатор

Не стил. : FJT-073

се погледне поблиску

Површина:(180+210)*140ЦМ
внатрешна Големина:210*130*110цм
Името на брендот :Kaima
ткаенина: 190Т
слоевите: двојно
Структура: една спална соба & Една дневна соба
Надвор шатор Водоотпорен индекс: 2000-3000 mm
стил: отворен
капацитет: 3/4
Крајна Водоотпорен индекс: 2000-3000 mm

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН

64*30*37ЦМ 

Компјутери / ЦТН

12 ЕЕЗ

Тежина

N.W.: 18KG G.W.: 19КИЛОГРАМ

модел контејнер

волумен контејнер

Број може да се спакуваат

20GP

28 CBM

1445pcs ЕЕЗ

40GP

56 CBM

2500 ЕЕЗ

40HQ

68 CBM

3600 ЕЕЗ

 

ГОЛЕМИНА

кат Површина 

5.46 m³ 

точка Димензии 

180+210)*140*130цм 

точка Тежина 

4.0килограм

испорака Тежина 

4.5килограм

 

коментари за производот