Насловна » производи » ЛОВ » ЧИЗМИ

Патент Camo Пешачење Лов воени чизми

Не стил. : GR2900

се погледне поблиску

Патент Camo Пешачење Лов воени чизми

1.Пешачење лов чизми водоотпорен Оксфорд Горна

2.Пешачење воени чизми camo дизајн
3.Camo пешачење воени чизми warmful boam поставата
4.Camo пешачење лов boots100% водоотпорен нелизгачки гумени outsole
5.Висока брзина на системот чевли чипка
6.големина Опсег: САД Менс целата големина 6--13#
7.Погодни за лов ,пешачење,воени чизми!

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Патент Camo Пешачење Лов воени чизми

Квантитет: 6 PRS / Картон ( боја кутија за пакување )
G.W: 10.5 килограми
N.W: 9 килограми
мерење: 78cm (L) * 39cm (W) * 41цм (H)
20GP: 1,200РС
40GP: 2,160PRS
40HQ: 2,700PRS

ГОЛЕМИНА

Патент Camo Пешачење Лов воени чизми Големина

САД 

11 

12 

13 

14 

Велика Британија 

10 

11 

12 

евра 

39 

40 

41 

42 

43 

44 

45 

56 

 

коментари за производот