Насловна » производи » кампување » шатор

Pop-up екран градина куќа против комарци Шатор

Не стил. : FJT4587

се погледне поблиску

Specifiction:

Тежина: 6.7килограм.
големина: 300x300x220cm.
материјал: 190T полиестер платно PU 3000 + Б3 екран мрежа

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

6 парчиња / картон
картон големина: 170*60*60цм

ГОЛЕМИНА

големина: 300x300x220cm.
Тежина: 6.7килограм

коментари за производот