Насловна » производи » кампување » шатор

Пренослив сонцето сенка плажа Отворен Шелтер

Не стил. :

се погледне поблиску

Rainfly Водоотпорен индекс: 1000mm
Крајна водоотпорен индекс: 1000mm
rainfly материјал: полиестер
држач на материјалот: челик
боја: Светло зелено
Проширете Големина: 142 x 70 x 58cm / 55,9 x 27.x x 22.8 инчен
Кол носителот: 1.5цм
Тежина: 0.4КИЛОГРАМ

Пакет вклучува:
1 x сонцето сенка крошна шатор
1 x торбичка
1 x се инсталира вовед

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН

64*30*37ЦМ

Компјутери / ЦТН 

12 ЕЕЗ

Тежина 

N.W.: 18KG G.W.: 19КИЛОГРАМ

модел контејнер 

волумен контејнер 

Број може да се спакуваат 

20GP 

28 CBM 

1445ЕЕЗ компјутери

40GP 

56 CBM 

2500 ЕЕЗ

40HQ 

68 CBM 

3600 ЕЕЗ

 

ГОЛЕМИНА

Проширете Големина: 142 x 70 x 58cm / 55,9 x 27.x x 22.8 инчен

коментари за производот