Насловна » производи » ОБУВКИ » РАБОТА & БЕЗБЕДНОСТ & воени чизми

img_left_img
Челик пети индустриска безбедност чизми висок намалување чевли безбедност кожа

Не стил. : FJ-SB001

се погледне поблиску

Ние \ 'd сакал да ви служи со висок квалитет чизми индустриска безбедност,чизми челик пети,чизми рударство, можеме да ги одржуваме нашите ветувања со детали подолу:
горниот: Црното врежана Бафало кожа.
поставата: Mesh текстил.
трговец: Двојна густина PU инјектирање.
влошка: Отстранливи лиен EVA влошка.
високо-намалување на подигање кој чипка до затворање, контраст поместена јака, и заштитни стража пети
големина: ЕУ 36-48 безбедност Оценка: EN 20345 SB-P.
безбедност пријателски

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН

62*60*33.5ЦМ

Пара / ЦТН

10 парови

Тежина

N.W.: 13KG G.W.: 15КИЛОГРАМ

модел контејнер

волумен контејнер

Број може да се спакуваат

20GP

28 CBM

2200 PRS

40GP

56 CBM

4400 PRS

40HQ

68 CBM

5400 PRS

ГОЛЕМИНА

САД 

10 

11 

12 

13 

14 

Велика Британија 

10 

11 

12 

13 

евра 

40 

41 

42 

43 

44 

45 

46 

47

коментари за производот