Насловна » производи » РИБАРСТВО » непромокаеми рибарски панталони

Stockingfoot Neoprene Риболов градите Непромокаеми рибарски панталони

Не стил. : FJ-NW005

се погледне поблиску

Дише РИБАРСТВО КОВЧЕГ WADERSDetails на риболов непромокаеми рибарски панталони
Над големина рака потопла и џеб за складирање
Прилагодлив веб прерамки со предни D-прстени
Neoprene порибување нога градите непромокаеми рибарски панталони се направени од 4.5mm неопренови изградба
Висока назад дизајн неопренови градите непромокаеми рибарски панталони
Засилени коленото влошки
вклучени веб каиш

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН

45*44*34ЦМ

Пара / ЦТН

3 парови

Тежина

N.W.: 5.7KG G.W.: 8КИЛОГРАМ

модел контејнер

волумен контејнер

Број може да се спакуваат

20GP

28 CBM

1250 PRS

40GP

56 CBM

2500 PRS

40HQ

68 CBM

3000 PRS

ГОЛЕМИНА

големина

S

M

L

XL

XL

градите

38"

40"

42"

44"

45"

inseam

29"

30.5"

32"

33.5"

35"

чорап

5-6.5

6.5-9.5

9.5-11

11-12.5

12.5-14

 

 

коментари за производот