Насловна » производи » кампување » шатор

img_left_img
Сонцето сенка Шелтер Производител

Не стил. : FJT-228

се погледне поблиску

*боја: Жолта и сина
*големина: 86.61" x 43.30" x 43.30"
*Тежина: 4.18lbs
*школка: Водоотпорен 190T полиестер
*дното: Водоотпорен 110g ЈП
*Столб: 0.31" стаклени влакна

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН

64*30*37ЦМ

Компјутери / ЦТН 

12 ЕЕЗ

Тежина 

N.W.: 18KG G.W.: 19КИЛОГРАМ

модел контејнер 

волумен контејнер 

Број може да се спакуваат 

20GP 

28 CBM 

1445ЕЕЗ компјутери

40GP 

56 CBM 

2500 ЕЕЗ

40HQ 

68 CBM 

3600 ЕЕЗ

ГОЛЕМИНА

големина: 86.61" x 43.30" x 43.30"
Тежина: 4.18lbs

 

коментари за производот