Насловна » производи » кампување » шатор

Двособен Шатор

Не стил. : FJT-075

се погледне поблиску

големина: 168"*120"*86"
ткаенина: 190Т
слоевите: двојно
Тежина:15 фунти
Надвор шатор Водоотпорен индекс: 2000-3000 mm
стил: отворен
капацитет: 3/4
Крајна Водоотпорен индекс: 2000-3000 mm
Поле на материјалот: FRP
Структура: 2 соба.ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН

64*30*37ЦМ 

Компјутери / ЦТН

12 ЕЕЗ

Тежина

N.W.: 18KG G.W.: 19КИЛОГРАМ

модел контејнер

волумен контејнер

Број може да се спакуваат

20GP

28 CBM

1445pcs ЕЕЗ

40GP

56 CBM

2500 ЕЕЗ

40HQ

68 CBM

3600 ЕЕЗ

 

ГОЛЕМИНА
кат Површина 
5 m³ 
точка Димензии 
168"*120"*86"
точка Тежина 
4.0килограм
испорака Тежина 
4.5килограм

коментари за производот